nepřihlášený zákazník
Košík je prázdný

Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí

Aktuální výpis: podle značek

HP 1524/15.2m/Opaque Scrim, 1524mmx15.2m, 60'', Q1902B,Q1902C, 486 g/m2, PVC tkanina, neprůhledná, bílý, pro inkoustové tiskárny

Neprůhledná PVC tkanina HP Opaque Scrim je matný neprůhledný PVC materiál na reklamní tabule - s polyesterovou tkaninou odolnou proti roztržení vloženou mezi dvě vrstvy bílé vinylové fólie. Jedná se o snadno použitelný vysoce kvalitní materiál na reklamní tabule, dekorace a interiérové i exteriérové poutače.

Cena s DPH 5 330.00
Cena bez DPH 4 404.96
Dostupnost:
- na dotaz
Výrobce Hewlett-Packard
Číslo zboží 7057062120
Produktové číslo Q1902B
Objednací kód HPP-2120

Zařazení produktu do kategorie:

Zařazení produktu do kategorie:

Neprůhledná PVC tkanina HP Opaque Scrim je vysoce trvanlivé médium na tvorbu reklamních tabulí odolných proti vodě a roztržení. Jedná se o prvotřídní PVC tkaninu HP, trvanlivou dokonce i v zimním počasí. Neprůhledná vrstva zabraňuje prosvítání obrazu na zadní straně.
Neprůhledná PVC tkanina HP Opaque Scrim je univerzální médium, které je elastické, perforovatelné a umožňuje používat tekuté lamináty. Pokud je použita s inkoustovým spotřebním materiálem HP UV, je vysoce odolná proti postříkání vodou, dlouhodobému kontaktu s vodou a otěru a obrušování.
Neprůhledná PVC tkanina HP Opaque Scrim nabízí pružné možnosti tisku, vynikající barvy, ostrost okrajů a neprůhlednost při použití inkoustového spotřebního materiálu HP dye nebo UV. Bez prosvítání na zadní straně.
Médium nabízí neprůsvitnost, vodovzdornost, světlostálost a odolnost proti povětrnostním vlivům.
Uživatelé získají bělejší a zářivější vinylový materiál na transparenty s blokovací vrstvou, jež zajistí 100% neprůsvitnost.

Inkousty za 99,- Kč včetně DPH !

Kompatibilní inkousty s čipem. Garance 100% kvality ! Canon » Epson »