+420 387 319 703

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Cena s DPH 353.00
Cena bez DPH 291.74
Dostupnost:
- následující pracovní den na prodejně
- následující pracovní den odešleme k Vám
Záruka 24 měs. / 12 měs. (IČO)
Výrobce Roline
Číslo zboží 102027101
Produktové číslo 21.15.8711
Objednací kód NET-7101

Zařazení produktu do kategorie:

Duplexní optický kabel OM3 s konektory LC.
Kabel: 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (ø jádra 50µm ø obalu jádra 125µm)
ø kabelu:1,8mm
třída OM3
Konektory: LC(M) - SC(M)
Přiložen měřící protokol
Délka: 1m
Barva: modrozelená (tyrkysová)