+420 387 319 703

Externí pevný disk Verbatim Store,N,Go, 2.5", USB 3.0, 500GB, černý

Externí disk 8MB cache, 5400rpm, USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0)

Cena s DPH 1 223.00
Cena bez DPH 1 010.74
Dostupnost:
- následující pracovní den na prodejně
- následující pracovní den odešleme k Vám
Záruka 24 měs. / 12 měs. (IČO)
Výrobce Verbatim
Číslo zboží 3200190774
Produktové číslo 53029
EAN 023942530299
Objednací kód HDD-0774

Zařazení produktu do kategorie:

Popis

- Dostupný v 12 barvách.
- Vysokorychlostní přenos dat díky rozhraní USB 3.0
- Přenášejte snadno dokumenty a data mezi kanceláří a domovem.
- Bezpečně zálohujte a ukládejte všechny soubory z počítače či notebooku.
- Technologie USB plug ‘n’ play (nevyžaduje přídavný zdroj napájení)
- Stylový tenký design se snadno vejde na pracovní stůl a umožňuje snadné přenášení.
- Software Nero BackItUp Essentials – na pevném disku počítače nebo notebooku si můžete vytvořit zálohu na přenosný pevný disk.
- Příručka rychlého použití ve 27 jazycích
- Napájení: ze sběrnice přes kabel USB 3.0
- Rozhraní: port USB 3.0/2.0
- Rychlost přenosu dat: až 4 800 Mb/s (rychlost sběrnice USB)
- Otáčky: 5 400 ot./min
- Mezipaměť: 8 MB a více

Přenosný pevný disk Verbatim Store n Go nabízí velkokapacitní úložiště s rozhraním USB 3.0 Super Speed. Rozhraní USB 3.0 nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0 (podle rychlosti sběrnice USB), takže umožňuje extrémně rychlý přenos dat na cestách.

Ukládejte si svá digitální data a soubory pro každodenní práci na tento skutečně mobilní disk a noste je všude s sebou. Stylový hladký design se na moderním pracovním stole vyjímá jako perfektní doplněk notebooku.

Přenosný pevný disk Store n Go používá rozhraní USB 3.0 (jedno rozhraní USB 3.0), je však zpětně kompatibilní s porty USB 2.0 na počítačích a noteboocích. Jednotka nevyžaduje žádné externí napájení. Jednoduše ji připojte a používejte.

Přenosné pevné disky Store ‘n’ Go jsou naformátovány souborovým systémem FAT32, takže fungují v operačních systémech Windows a Mac OS.

Pro vyšší zabezpečení je poskytován software Nero BackItUp a Burn Essentials umožňující zálohovat pevný disk vašeho počítače. Software BackItUp a Burn Essentials poskytuje 3 aplikace v 1. Umožňuje kdykoli zálohovat všechny soubory, složky a jednotky nebo naplánovat automatické zálohování pro dodatečnou bezpečnost. Aplikace Nero Express umožňuje vypalovat soubory na disky CD a DVD a aplikace Nero RescueAgent umožňuje obnovit poškozené soubory.

Software Nero BackItUp a Burn Essentials Software je kompatibilní se systémy Windows XP, Vista a Windows 7 (není kompatibilní se systémem Mac OS).

Přenosné pevné disky Verbatim Store /´n/´ Go jsou vybaveny softwarem pro úsporu energie Green Button. Software Green Button zastaví otáčení pevného disku, pokud není používán, čímž zvyšuje efektivitu a šetří energii.

Dostupné jsou 3 možnosti úsporného režimu. Přechod do úsporného režimu po 10 minutách nebo v krocích po 10 minutách až do 120 minut. Do úsporného režimu je rovněž možno přejít poklepáním na ikonu Green Button na ploše nebo je možno přechod do úsporného režimu zakázat.