nepřihlášený zákazník
Košík je prázdný

Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí

Aktuální výpis: podle značek

ceny jsou konečné a úplné a zahrnují všechny autorské poplatky a smluvní navýšení

dostupnost zboží:

sklad prodejna, sklad e-shop (k okamžitému odběru či odeslání)
sklad externí e-shop (POZOR - k odběru či odeslání obvykle za 1-2 pracovní dny !)
výrobek není skladem (informujte se na aktuální dostupnost)
výrobek není dostupný
zakázková výroba (informujte se na aktuální možnost dodávky )

Roline » síťové prvky » kabely optické » patch kabely ST-ST »

  1 

zobrazeno

standardně od nejlevnějšího od nejdražšího
Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 1m

Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 1m

Cena s DPH 321.00
Cena bez DPH 265.29
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 2m

Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 2m

Cena s DPH 226.00
Cena bez DPH 186.78
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 3m

Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 3m

Cena s DPH 175.00
Cena bez DPH 144.63
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 10m

Optický patchkabel ST-ST 62.5/125 (multi mode), duplex, 10m

Cena s DPH 330.00
Cena bez DPH 272.73
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 0,5m

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 0,5m

Cena s DPH 150.00
Cena bez DPH 123.97
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 1m

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 1m

Cena s DPH 275.00
Cena bez DPH 227.27
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 2m

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 2m

Cena s DPH 162.00
Cena bez DPH 133.88
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 3m

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 3m

Cena s DPH 206.00
Cena bez DPH 170.25
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 5m

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 5m

Cena s DPH 231.00
Cena bez DPH 190.91
Dostupnost:

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 10m

Optický patchkabel ST-ST 50/125 (multi mode), duplex, 10m

Cena s DPH 252.00
Cena bez DPH 208.26
Dostupnost:

  1 

Inkousty za 99,- Kč včetně DPH !

Kompatibilní inkousty s čipem. Garance 100% kvality ! Canon » Epson »