+420 387 319 703

Externí pevný disk Verbatim Store,n,Go, 2.5", USB 3.0 1TB černý, zabudovaná čtečka + SD karta 16 GB

Verbatim externí pevný disk se zabudovanou čtečkou paměťových karet, Store,n,Go, 2.5", USB 3.0, 1TB, 53421, černý, + SD karta 16 G

Cena s DPH 1 989.00
Cena bez DPH 1 643.80
Dostupnost:
- na dotaz
Záruka 24 měs. / 12 měs. (IČO)
Výrobce Verbatim
Číslo zboží 3200190741
Produktové číslo 53421
EAN 023942534211
Objednací kód HDD-0741

Zařazení produktu do kategorie:

Popis

Verbatim pevný disk se čtečkou karet a kapacitou 1TB

* Snadný přenos souborů z SD karty na pevný disk či do počítače
* Vysokorychlostní velkokapacitní úložiště
* Rychlé a bezpečné řešení pro rozšíření úložiště nebo zálohování souborů
* USB 3.0 SuperSpeed – pro ultrarychlý přenos dat
* USB plug and play (není nutné žádné další napájení)
* Software Nero Backup
* Softwarový spořič energie
* SD karta je plně kompatibilní s fotoaparáty, notebooky a čtečkami karet, které podporují formát SDHC/SDXC.

Pevný disk Verbatim Store and Go USB 3.0 se čtečkou SD karet poskytuje rychlé a bezpečné řešení pro rozšíření úložiště a zálohování souborů. Přenosný pevný disk má po straně čtečku SD karet a dodává se s prémiovou paměťovou kartou SDHC Verbatim. Samotný pevný disk obsahuje vysoce výkonné úložiště využívající rozhraní USB 3.0 „Super Speed“. USB 3.0 nabízí až 10krát rychlejší rychlost přenosu dat než USB 2.0 (podle rychlosti sběrnice USB), a nabízí tak ultrarychlý přenos dat na cestách.

Ukládejte a přenášejte své digitální a každodenní pracovní soubory na tomto skutečně mobilním disku. Jeho stylový design se pěkně hodí na moderní pracovní stůl jako dokonalý doplněk k notebooku. Po připojení k notebooku se pevný disk a čtečka karet zobrazí pod dvěma samostatnými písmeny jednotek, což umožňuje snadný přenos souborů z SD karty ve čtečce na úložiště v pevném disku nebo notebooku a naopak.

Přenosný pevný disk Store n Go používá rozhraní USB 3.0 (jedno rozhraní USB 3.0), je však zpětně kompatibilní s porty USB 2.0 na počítačích a noteboocích. Jednotka nevyžaduje žádné externí napájení. Jednoduše ji připojte a používejte.

Jednotky o kapacitě 2 TB nebo méně jsou naformátovány ve formátu FAT32, což umožňuje jejich okamžité použití v systémech Windows a Mac OSx. Jednotky o kapacitě nad 2 TB jsou naformátovány ve formátu NTFS, který je kompatibilní se systémem Windows, ale pro plnou kompatibilitu se systémy Mac OSx je nutné jednotku přeformátovat na formát HFS+. Formátování na HFS+ je možné provést nástrojem Verbatim VHD Formatter, který je uložen na jednotce.

Chcete-li lepší zabezpečení, máte k dispozici software Nero BackItUp Essentials, který umožňuje zálohovat pevný disk vašeho notebooku nebo počítače PC. Software BackItUp Essentials umožňuje zálohovat všechny vaše soubory, složky a disky, kdykoli to potřebujete. Případně v něm můžete naplánovat automatické zálohování v požadovaný čas a zlepšit tak své zabezpečení.

Software Nero BackItUp Essentials je kompatibilní se systémy Windows 7, Windows 8 a Windows 10 (není kompatibilní se systémem Mac OS).

Přenosné pevné disky Verbatim Store and Go jsou vybaveny softwarem pro úsporu energie Green Button. Software Green Button zastaví otáčení pevného disku, pokud není používán, čímž zvyšuje efektivitu a šetří energii.

Dostupné jsou 3 možnosti úsporného režimu. Přechod do úsporného režimu po 10 minutách nebo v krocích po 10 minutách až do 120 minut. Do úsporného režimu je rovněž možno přejít poklepáním na ikonu Green Button na ploše nebo je možno přechod do úsporného režimu zakázat.

Omezená dvouletá záruka Verbatim

Kapacita:
Pevný disk: 1 TB
Paměťová karta: 16 GB