+420 387 319 703

ceny jsou konečné a úplné a zahrnují všechny autorské poplatky a smluvní navýšení

dostupnost zboží:

sklad prodejna, sklad e-shop (k okamžitému odběru či odeslání)
sklad externí e-shop (POZOR - k odběru či odeslání obvykle za 1-2 pracovní dny !)
výrobek není skladem (informujte se na aktuální dostupnost)
výrobek není dostupný
zakázková výroba (informujte se na aktuální možnost dodávky )

kabely » kabely optické » patch kabely LC-LC

  1 

zobrazeno

standardně od nejlevnějšího od nejdražšího
Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, 1m

Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, 1m

Cena s DPH 440.00
Cena bez DPH 363.64
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, 5m

Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, 5m

Cena s DPH 536.00
Cena bez DPH 442.98
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, 10m

Optický patchkabel LC-LC 9/125 (single mode), duplex, 10m

Cena s DPH 714.00
Cena bez DPH 590.08
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 0,5m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 0,5m

Cena s DPH 394.00
Cena bez DPH 325.62
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Cena s DPH 425.00
Cena bez DPH 351.24
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 2m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 2m

Cena s DPH 473.00
Cena bez DPH 390.91
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 3m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 3m

Cena s DPH 522.00
Cena bez DPH 431.40
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

Cena s DPH 626.00
Cena bez DPH 517.36
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 10m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 10m

Cena s DPH 920.00
Cena bez DPH 760.33
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multi mode), duplex, 1m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multi mode), duplex, 1m

Cena s DPH 293.00
Cena bez DPH 242.15
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multi mode), duplex, 10m

Optický patchkabel LC-LC 50/125 (multi mode), duplex, 10m

Cena s DPH 718.00
Cena bez DPH 593.39
Dostupnost:

  1