+420 387 319 703

ceny jsou konečné a úplné a zahrnují všechny autorské poplatky a smluvní navýšení

dostupnost zboží:

sklad prodejna, sklad e-shop (k okamžitému odběru či odeslání)
sklad externí e-shop (POZOR - k odběru či odeslání obvykle za 1-2 pracovní dny !)
výrobek není skladem (informujte se na aktuální dostupnost)
výrobek není dostupný
zakázková výroba (informujte se na aktuální možnost dodávky )

kabely » kabely optické » patch kabely LC-SC

  1 

zobrazeno

standardně od nejlevnějšího od nejdražšího
Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 1m

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 1m

Cena s DPH 496.00
Cena bez DPH 409.92
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 2m

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 2m

Cena s DPH 542.00
Cena bez DPH 447.93
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 3m

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 3m

Cena s DPH 564.00
Cena bez DPH 466.12
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 5m

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 5m

Cena s DPH 709.00
Cena bez DPH 585.95
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 10m

Optický patchkabel LC-SC 9/125 (single mode), duplex, 10m

Cena s DPH 818.00
Cena bez DPH 676.03
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 0,5m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 0,5m

Cena s DPH 379.00
Cena bez DPH 313.22
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Cena s DPH 453.00
Cena bez DPH 374.38
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 2m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 2m

Cena s DPH 503.00
Cena bez DPH 415.70
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 3m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 3m

Cena s DPH 559.00
Cena bez DPH 461.98
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

Cena s DPH 669.00
Cena bez DPH 552.89
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 10m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multimode), duplex, OM3, 10m

Cena s DPH 949.00
Cena bez DPH 784.30
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 0,5m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 0,5m

Cena s DPH 254.00
Cena bez DPH 209.92
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 3m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 3m

Cena s DPH 353.00
Cena bez DPH 291.74
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 5m

Cena s DPH 480.00
Cena bez DPH 396.69
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 10m

Optický patchkabel LC-SC 50/125 (multi mode), duplex, 10m

Cena s DPH 511.00
Cena bez DPH 422.31
Dostupnost:

  1