+420 387 319 703

Optická spojka LC-LC, duplex, singlemode

Cena s DPH 155.00
Cena bez DPH 128.10
Dostupnost:
- následující pracovní den na prodejně
- následující pracovní den odešleme k Vám
Záruka 24 měs. / 12 měs. (IČO)
Výrobce Roline
Číslo zboží 102027430
Produktové číslo 21.17.0141
Objednací kód NET-7430

Zařazení produktu do kategorie:

spojka / průchodka pro optické kabely s konektory LC. Pro dvě vlákna (duplex)
Použití: průchodka do optických van / spojka optických kabelů
Konektory: 2x LC(F) - 2x LC(F)
Uchycení do panelu pomocí západek. Možno použít pro vícevidové (multimode) i jednovidové (singlemode) kabely
Barva: modrá
Materiál:
-tělo :plast
-pouzdro:zirkonium
Rozměry 13 x 15 x 29,5mm
otvor pro montáž: 13 x 13mm