+420 387 319 703

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

Cena s DPH 607.00
Cena bez DPH 501.65
Dostupnost:
- za 2 - 3 pracovní dny na prodejně
- za 2 - 3 pracovní dny odešleme k Vám
Záruka 24 měs. / 12 měs. (IČO)
Výrobce Roline
Číslo zboží 102027054
Produktové číslo 21.15.8725
Objednací kód NET-7054

Zařazení produktu do kategorie: