+420 387 319 703

ceny jsou konečné a úplné a zahrnují všechny autorské poplatky a smluvní navýšení

dostupnost zboží:

sklad prodejna, sklad e-shop (k okamžitému odběru či odeslání)
sklad externí e-shop (POZOR - k odběru či odeslání obvykle za 1-2 pracovní dny !)
výrobek není skladem (informujte se na aktuální dostupnost)
výrobek není dostupný
zakázková výroba (informujte se na aktuální možnost dodávky )

kabely » kabely optické » patch kabely LC-ST

  1 

zobrazeno

standardně od nejlevnějšího od nejdražšího
Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multi mode), duplex,2m

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multi mode), duplex,2m

Cena s DPH 346.00
Cena bez DPH 285.95
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multi mode), duplex, 5m

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multi mode), duplex, 5m

Cena s DPH 432.00
Cena bez DPH 357.02
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 0,5m

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 0,5m

Cena s DPH 448.00
Cena bez DPH 370.25
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 1m

Cena s DPH 485.00
Cena bez DPH 400.83
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 1m

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 1m

Cena s DPH 494.00
Cena bez DPH 408.26
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 2m

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 2m

Cena s DPH 536.00
Cena bez DPH 442.98
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 2m

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 2m

Cena s DPH 538.00
Cena bez DPH 444.63
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 3

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 3

Cena s DPH 575.00
Cena bez DPH 475.21
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 3m

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 3m

Cena s DPH 603.00
Cena bez DPH 498.35
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 5m

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 5m

Cena s DPH 646.00
Cena bez DPH 533.88
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 5m

Cena s DPH 695.00
Cena bez DPH 574.38
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 62.5/125 (multi mode) 10m

Optický patchkabel LC-ST 62.5/125 (multi mode) 10m

Cena s DPH 705.00
Cena bez DPH 582.64
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 10m

Optický patchkabel LC-ST 9/125 (single mode), duplex, 10m

Cena s DPH 725.00
Cena bez DPH 599.17
Dostupnost:

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 10m

Optický patchkabel LC-ST 50/125 (multimode), duplex, OM3, 10m

Cena s DPH 989.00
Cena bez DPH 817.36
Dostupnost:

  1