nepřihlášený zákazník
Košík je prázdný

Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí Hesperia s.r.o. - u nás se nakupovat vyplatí

Aktuální výpis: podle značek

INTERAKTIVNÍ TABULE PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Naším záměrem je vybudování interaktivního pracoviště vhodné pro žáky základních a mateřských škol, které bude vhodné pro předškolní i školní výuku, pohybovou výchovu i pro zábavu.

Důležitou součástí dodávky jsou licence software SmartNotebook, který je používán i u tabulí SmartBoard.

Univerzální řešení pro školy a školky

Základem našeho řešení je použití klasické bílá tabule s keramickým a zároveň magnetickým povrchem. Díky tomu je možné na ni psát fixem a zároveň ji využít třeba i jako příležitostnou nástěnku.

Interaktivitu v tomto případě zajistí projektor EPSON EB-695Wi připevněný držákem nad tabuli a který se pohybuje zároveň stabulí. Projektor umožňuje používat dvě interaktivní pera a až šest dotyků prstem zároveň.

Výhodou je také nová generace kalibrování projektoru a interaktivní jednotky. Obvykle stačí nastavit pouze při instalaci celého zařízení.

Oproti většině ostatních se jedná o řešení univerzální, spojující dotykovou interaktivitu s klasickou tabulí. Odpadá tak nutnost mít ve třídě samostatnou klasickou tabuli a vedle ní tabuli interaktivní. Jde tak nejen o úsporu místa ( a nákladů ), ale zejména o správné umístění celé sestavy na střed třídy.

Další interaktivní řešení pro školy

Součástí nabídky jsou samozřejmě klasické třídílné tabule s křídly. Ty je možné dodat kompletně bílé pro popis fixem, nebo v kombinaci s křídly pro popis křídou. Plochy tabule lze potisknout dle požadavku.Technická specifikace

Základní částí řešení je jednodílná keramická a zároveň magnetická tabule pro popis fixem. Keramický povrch je dvouvrstvý e3 nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu téměř nezničitelný. Doporučujeme rozměr ( š x v ) 200 x 120 cm nebo alespoň 200 x 100 cm. Tabule je umístěna na zvedacím stojanu ukotveném do podlahy a do zdi. Na držáku nad tabulí je zavěšen projektor.

Interaktivní projektor s dotykovým ovládáním EPSON EB-695Wi dobře charakterizují následující symboly a krátký popis.

Dodávka na klíč

Tabuli s projektorem dodáváme včetně montáže a zákazníkovi předáváme jako funkční celek. Montáž zahrnuje instalaci tabule na pojezdu, připojení a kalibraci projektoru s interaktivní jednotkou.

Součástí naší instalace je přepěťová ochrana, dodatečné uzemnění konstrukce, montáž bezpečnostního řetězu a zalištování kabelů.

Cenově výhodný balíček EpsonDalší výhoda tohoto řešení

I sebelepší zařízení může selhat. Ale zatímco porucha dotykového panelu nebo tabule znamená úplné vyřazení z činnosti, naši tabuli využijete i bez projektoru.

Časový harmonogram dodávky

Realizaci je možno provést za 2 – 3 týdny od uzavření objednávky. Podle konkrétních podmínek trvá montáž necelý jeden pracovní den.

Rekapitulace nabídky

Orientační cenová specifikace - ceny vč. DPH

Epson EB-695Wi + balíček příslušenství + tabule 200x120 + držák projektoru - BEZ POJEZDU ! 80.800,-
Epson EB-695Wi + balíček příslušenství + tabule 200x120 + stojan zvedací AL + držák projektoru 90.500,-
Epson EB-695Wi + balíček příslušenství + tabule TŘÍDÍLNÁ 200x120 + stojan zvedací AL + držák projektoru 102.600,-

Inkousty za 99,- Kč včetně DPH !

Kompatibilní inkousty s čipem. Garance 100% kvality ! Canon » Epson »