+420 387 319 703

INTERAKTIVNÍ TABULE PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Na základě našich dlouholetých zkušeností s dodávkami tabulí a projektorů jsme pro vás připravili námi doporučené řešení s dodávkou na klíč a za velice příznivé ceny.

Univerzální řešení

Základem celé sestavy je klasická bílá tabule na pojezdu s keramickým a zároveň magnetickým povrchem. Díky tomu je možné na ni libovolně psát fixem a zároveň ji využít třeba i jako příležitostnou nástěnku.

Interaktivitu zajišťuje projektor EPSON EB-695Wi připevněný držákem nad tabuli pohybující se zároveň s stabulí. Projektor umožňuje používat dvě interaktivní pera a až šest dotyků prstem zároveň.

Výhodou je také nová generace kalibrování projektoru a interaktivní jednotky. Obvykle stačí nastavit pouze při instalaci celého zařízení.

Oproti většině ostatních se jedná o řešení univerzální, spojující dotykovou interaktivitu s klasickou tabulí.

Odpadá tak nutnost mít ve třídě samostatnou klasickou tabuli a vedle ní tabuli interaktivní. Jde nejen o úsporu místa ( a nákladů ), ale zejména o správné umístění celé sestavy na střed třídy.

Vhodné i pro školky

Díky vertikálnímu pojezdu se zdvihem 56 cm ( ! ) je dolní okraj plochy tabule ve spodní úvrati cca 50 cm nad podlahou a umožňuje tak aktivní zapojení i dětem předškolního věku.

Řešení na dlouhou dobu

Životnost tabule je díky velmi odolné konstrukci i povrchu více než dvacet let, takže není třeba po cca deseti letech měnit celé zařízení. V případě potřeby pak stačí vyměnit pouze projektor.

Interaktivní tabule s křídly

Součástí nabídky jsou samozřejmě klasické třídílné tabule s křídly. Ty je možné dodat kompletně bílé pro popis fixem, nebo v kombinaci s křídly pro popis křídou. Plochy tabule lze potisknout dle požadavku.Technická specifikace

Základní částí řešení je jednodílná keramická a zároveň magnetická tabule pro popis fixem. Keramický povrch je dvouvrstvý e3 nejvyšší kvality. Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu téměř nezničitelný. Doporučujeme rozměr ( š x v ) 200 x 120 cm nebo alespoň 200 x 100 cm. Tabule je umístěna na zvedacím stojanu ukotveném do podlahy a do zdi. Na držáku nad tabulí je zavěšen projektor.

Interaktivní projektor s dotykovým ovládáním EPSON EB-695Wi dobře charakterizují následující symboly a krátký popis.

Dodávka na klíč

Tabuli s projektorem dodáváme včetně montáže a zákazníkovi předáváme jako funkční celek. Montáž zahrnuje instalaci tabule na zeď nebo na pojezdu, připojení kabelů a kalibraci projektoru s interaktivní jednotkou.

Součástí naší instalace je přepěťová ochrana, dodatečné uzemnění konstrukce, montáž bezpečnostního řetězu a zalištování kabelů.

Cenově výhodný balíček

Další výhoda tohoto řešení

I sebelepší zařízení může selhat. Ale zatímco porucha dotykového panelu nebo tabule znamená úplné vyřazení z činnosti, naši tabuli využijete i bez projektoru.

Časový harmonogram dodávky

Realizaci je možno provést za 2 – 3 týdny od uzavření objednávky. Podle konkrétních podmínek trvá montáž necelý jeden pracovní den.

Rekapitulace nabídky

CENÍK INTERAKTIVNÍCH TABULÍ

ceník interaktivních tabulí pro školy a školky

DOPORUČENÉ ŘEŠENÍ
podrobný popis

interaktivní řešení pro školy a školky

Detaily z montáží tabulí

Na detailech záleží - detaily z montáží interaktivních tabulí  v Českých Budějovicích a okolí